Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudtok nekem mondani beszélget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem mondani beszélgetési témákat facebookra? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A csaj párhuzamos osztályban van velem és nagyon tetszik. Most a téli vakációba kedvem lenne vele beszélgetni. De nincs ötletem, hogy miről. Csak a suli meg a tánc jut eszembe, mert táncol is. De ezenkivül más valami? Nem szeretem a kínos csendet. És hogy kezdjem a beszélgetést, mert szerintem az, hogy Hello mizu meg ezek túl sablonosak. Ilyen semilyenek. Előre is köszönöm. a válaszokat 15/F

2015. dec. 17. 16:09
 1/5 anonim válasza:

Facebookon nincs kínos csend, csak látta de le***rja

Nekem a top téma a hóangyalkészítés és a korcsolyázás

ha van egy kis kommunikációs készséged ezekből el lehet indulni.

2015. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Köszönj, aztán kérdezd meg, hogy mit fog csinálni, vagy mit csinált aznap. :) Abból akár jöhet több téma is.

Vagy hol szilveszterezik és hogyan, esetleg náluk milyen a karácsony, ilyesmi, ezekből jönnek a témák, ha jól megy a beszélgetés. :) És nem is sablonosak Sok sikert!

2015. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gergő19990712 válasza:

Most erre csak annyit tudok irni,hogy ugyanigy vagyok igaz,hogy a lany cssk barat,de szeretek vele hulyulni.A lenyeg,hogy a Facebook-on a beszelgetesek altalaba:

F:-Szia

L:-Szia

F:-Mizu?

L:-Semmi

F:-Ittse

L:-Akkor szia

F:-Szia



Tehat a Facebook-on nem lehet normalisan,baratok modjara beszelgetni.

Viszont te temat kerdeztel igy javallom neked,hogy beszelgessetek gyerekkori emlekekrol valahogy a Szia-Mizu bol vezesd at a temara :)

2015. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már beszéltünk arról hogy mit fog csinálni a vakációban, karácsonykor, suli, hobbi, kedvenc zene/film/könyv, mit csinált aznap. Nincs olyan téma amiről nem beszéltünk és eszembe jutna. Mindig amikor ráirok azzal a sablonnal kezdjem hogy mit csinalt aznap? Ha ráirok ma, holnap, holnapután es mindig megkérdezem mit csibált aznap akkor az is sablonos lesz
2015. dec. 18. 22:23
 5/5 Gergő19990712 válasza:
Tortenetek meselese?Beszjetek torteneteket amik veletek tortentek meg.
2015. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!