Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, első randin "kötelező"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első randin "kötelező" a csók ha látszólag kölcsönös a szimpátia? Mit gondoltok ha nem csókol meg titeket a az adott pasi?

Figyelt kérdés
16 F

2016. jan. 10. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
A csajt randira hivtad ees hát ha lec megegyRANDI ot mar nem lehet panasz
2016. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké, dekell csók vagy nem az első randin? nem leszek túl rámenős?
2016. jan. 10. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Én elsőn nem akartam, a második elég viccesre sikeredett és nem került rá sor, viszont a harmadikon mindenképp kell! Vagyis én így érzem, kinek mi. :)

Ha tudom hogy tetszem neki és már az elsőn próbálta, ha úgy alakul, erősen jelzek neki. :D

16/l

2016. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az elsőn még nem kéne :)

Leghamarabb a másodikon ;)

2016. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogy kötelező. Akik ilyen "szabályok" szerint randizgatnak, később is mindent előre el fognak tervezni?


Mi a 6. találkozásunkkor csókolóztunk először, pedig 18 évesek voltunk, és volt már a szobámban is előtte a srác. Azóta is együtt vagyunk, 11 hónapja, szóval nem ezen múlik...


Más módon is lehet érzékeltetni, hogy tetszik neked a lány. Apró érintések, simogatások, mosolyok, a szemébe nézel, bókolsz, stb. Ebből lejön neki, hogy tetszik neked, de nem kell elsietni.


Persze ha olyan a pillanat, és mindketten akarjátok, mehet az első randin is a csók, de semmiképpen sem kötelező.

2016. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

bocsi, akk átfogalmazom :D

lányok, kölcsönös szimpátia esetén elvárjátok h megcsókoljanak titeket az első randin?

2016. jan. 11. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Első randin még nem. Akkor még csak toljátok análba, a romantikázás maradhat a másodikra.
2016. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első randin én biztos nem engedném, hogy lesmároljon a srác. Még mit nem.
2016. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!