Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek "gáz" ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "gáz" ha egy lánynak fiatalabb barátja van?

Figyelt kérdés
Értem ezt úgy, hogy mit gondoltok arról, hogy egy kapcsolatban a fiú a fiatalabb? 16 éves vagyok és tetszik egy nálam 1 évvel fiatalabb fiú. Elég jóban vagyunk és látom rajta hogy kölcsönös a vonzalom. Csak mégis. Félek, hogy az emberek mit gondolnának... Vagy ezzel nincs baj? Mi a véleményetek?

2016. jan. 14. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik és jól kijöttök, miért érdekel mások véleménye?
2016. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem:'D 1-2 év ebbe a korban már szinte semmi
2016. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Ja amúgy nálam előny ha a lány idősebb, általába érettebek jönek be ien 14 évesek még elég kicsik, nem terveznek komolyt :'D
2016. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az a gaz hogy azt gondolod hogy mas szerint ez gaz lehet

Tul sokat foglalkoztok mas emberek velemenyevel

2016. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyetèrtek, ne foglalkozz másokkal. Ha szeretitek egymást mit számít? 1 èv meg pláne semmi. Tizen-huszon èves korban szerintem a lány maximum, de nagyon maximum 3 èvvel legyen idősebb. Kèsőbb meg már szinte mindegy, de 10 èvkülönbsègnèl nagyobbat már nem tartanèk jónak:)
2016. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a kislányos,tinipitsás gondolkodásmód a "GÁZ".
2016. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem számít az az 1 év. Később még akár nagyobb korkülönbség is beleférne, én azt sem nevezném gáznak. :)
2016. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyet!
2016. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Picit sem gáz. Plusz, ha kedvelitek egy mást ugyan kit érdekel, hogy ki és mit gondol ?
2016. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez az 1 év micsoda? Semmi.
2016. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!