Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csókolózni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Jövőhéten találkozok egy fiúval, tetszem neki,elvileg megakar csókolózni, kicsit félek, mert nem tudom, hogy kell. A nyelvemmel mit csináljak? A srác tapasztalt,de nekem még csak ez lesz az első. Olyan válszokat,köszönöm nem kérek mint például:" majd ő irányít, majd jön magától...stb, nem egy pontos leírást kértem,csak annyit,hogy mit csináljak a nyelvemmel. S a kezemet hova tegyem? Nem akarom csak úgy ott lóbálni magam mellett. Jóval magasabb is nálam kb 20 cm-vel. Hogyan öleljem meg? A válszokat előre köszönöm. :)
2016. jan. 16. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát mivel sok erotikus cucot nézek tom, izé így a nyelvedel izéld a nyelvét v mi több féle képen is lehet.
2016. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja meg ense nyelvescsokoztam am xdd
2016. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jól vagy? xD
2016. jan. 16. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Szenvedélyesen, én úgy szoktam😉
2016. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen a szenvedélyes csók? 😄
2016. jan. 16. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Belekarolsz a nyakába, az úgy egész jó alap első csókra. Aztán a Szátok összeér...

[link]

Ezt a linket is küldte ide egyszer valaki. Ha pedig nyelves, akkor Úgyis előbb ő pakolgazja át a nyelvét a te szadba... Ott meg utánozd, kergesd. Ha vakmerő vagy akkor te ugyanúgy pakolod vissza a nyelved az ő szájába, simogatod, meg na. Ezt nem lehet értelmes szavakkla leírni...

2016. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!😊
2016. jan. 16. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!