Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, volt olyan h megtetsze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, volt olyan h megtetszett nektek egy fiu, becserkeztetek es osszejott a dolog? Johetnek a sztorik!

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem sok jött.
2016. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem, mivel a fiunak kell kezdemenyeznie.
2016. jan. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Ha mar mas nem irt,vagy csak nem tortent emg ilyen,en megirom az e sikersztrorim,roviditve :)


Hat es fel eve szemeltem ki magamnak a parom,a buszon mindig melle ultem,de nem foglalkozott velem,egy reszt,mert irto ronda voltam,masreszt elegge maganak valo volt.Volt egy par baratja,az igaz,es eleg nagy tarsasaga,de nem volt az a bulizos tipus. Halistennek volt egy kozos jobaratunkes egy tarsasagban mozogtunk vegulis,igy kikerdeztem a haverjat,meseljen el rola mindent,mit tudni erdemes.Aztan elkezdett atjarni hozzam,persze csak a haverjaval,es az igazat megvallva nem beszelgettunk,hanem en beszelgettem(nevezzuk Istvannak) Istvannal,o meg hallgatott. Ez igy zajlott egy par hetig,majd eljott az az alkalom,amikor terveztem,hogy majd meghoditom. Aznap este sulidiszko volt,a mi sulinknak es egy masiknak,es altalaban nagy bulik szoktak lenni,igy elhivattam ot is. Es csodak csodajara eljott :) Aztan bementunk,tancolgattunk,majd a kozos baratunk kihivott minket,majd ennyit mondott: "Te is tetszel neki,te is neki,jarjatok" :D Adott egy puszit,az utolso busszal hazabuszoztunk szerelmesen,es azota is egyutt vagyunk :D Hat eve es harom honapja :) Mai napig imadom,es sok mindent megeltunk mar egyutt,de megerte az utanajarast :) o 19 volt,en 17. Iden Oktoberben leszunk egyutt het eve :) Roviden ennyi a tortenet :)

2016. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a sztorit #3-as:) De edesek lehettek:))) Tovabbi sok boldogsagot;)
2016. jan. 30. 14:42
 5/5 anonim válasza:
Na ahogy látom itt én leszek az egyetlen hím na de mondom a módszereket a lényeg hogy ha félősebb vagy próbálj jó barátságban lenni vele nézd meg kikell lóg kérdezd ki őket hogy mit szeret így nem kell őt fagatnod és ha beszéltek a srác jobban úgy érezehti egy vobalon vagytok fontos hogy ne tudja hogy meg kérdezted a barátait a barátság hosszab ideig is tarthat de egyszer amikor úgy érzed már nyomulna de fél a srác onan már sima dolog próbáld lasan el mondani neki hogy neked tetszik nem nagyon de meg próbálhatnátok és kérdezd meg nagyon bizalmasan hogy ő mit érez de vigyáz egy fiú a pilanat hevében túl nagy szavakat mondhat ki ezért kell kiderítened hogy mit érez és úgy előadni higy te nem vadásztál rá csak most mint ha valami lenne nem hiszem hogy a srác ellenálna. ÉS A LEG FONTOSABB CSAK HA NEM OSZTÁLYTÁRS VELÜK SOHA AZ A LEGKELEMETLENEBB
2016. nov. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!