Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam valahová?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam valahová?

Figyelt kérdés
Van egy 13-14 éves lány, általában csak napi pár percet látom, akkor is csak átszálláskor. Valamiért megfogott, nem tudom miért, de nem az a tipikus népszerű csaj, inkább visszahúzódóbb. Én úgy veszem észre, hogy ő is szokott figyelni, olykor elfordul, ha odanézek, viszont ez nem biztos, lehet csak beképzelem. 1x beszéltem vele pár szót, akkor megjegyezte, hogy humoros vagyok, de nagyjából ennyi. Igazából nem tudom milyen ürüggyel írhatnék rá, vagy mehetnék oda hozzá, mert ez a tipikus "Szia, hogyvagy" egy idegennek eléggé furcsa és ijesztő is tud lenni. Nem tudom számít-e a mai világban, de rendszeresen lájkolgatja a képeimet. Az a legnagyobb probléma, hogy én is majrésabb fajta vagyok, nem tudom mit kéne tennem. A másik pedig, hogy 17 éves vagyok, nem tudom mit szólnának hozzá a szülei, ha összejönnénk esetleg. Nem sok az a 3-4 év ? Én nem érzem annak, mert nem viselkedek úgy mint egy komoly srác, szeretek hülyülni. (miért ne ? addig tegyem amíg fiatal vagyok:)) Külső most nem játszik, semmi gond nincs vele.(vagyis remélem:D)

#hogyan hívjam el #menten bezsarko
2016. jan. 18. 19:39
 1/1 anonim válasza:

Szerintem egy próbát megér:)

(Tapasztalatból mondom, hogy sokkal rosszabb ha utólag agyalsz azon, hogy mi lett volna ha..?)

L

2016. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!