Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti randiznátok/összejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti randiznátok/összejönnétek egy nálatok fiatalabb sráccal? Adnátok neki eséjt? Sajna az idosebb nőket keresem de nagyon eséjtelennek találom.

Figyelt kérdés
Lassan 19 vagyok és 20+ és olyan 30 ig szoktam keresni nőket...
2016. jan. 21. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Soha,nem
2016. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem idősebb nőt eséJtelen találnod.
2016. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért nem? Esélyt sem adnátok? Mindenképp muszály fiatalabbat keresnem? Nem jönne össze? És ha a srác normális? Kijárom a sulit dolgozni mennék lakásra készülnék sporolni meg autóra... Komolyabb célom nincs de nem cigizek se drogozok nem is probáltam inkább sportolok... Esélyem sem lenne? Amúgy köszi az őszinte válaszokat
2016. jan. 21. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is idősebb előny, de oan nem is kel ha fiatalabb tölem es ha fiatalab lenék ugy nem lene eselyem nem a kor a lényeg
2016. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!