Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csinaljak ha a lany nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha a lany nem akar összejönni velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit kb. 1,5 ismerek. Először nem gondoltam semmi többre vele kapcsolatban, csak hát az idő alatt nagyon megtetszett. Meg is mondtam neki hgy mit szolna hozzá ha megprobalnank, de ő azt mondja hogy nem akarja tönkretenni a barátságot.
2016. jan. 22. 18:52
 1/8 A kérdező kommentje:
1,5 éve
2016. jan. 22. 18:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Verd ki a fejedbol mond meg hogy nem akarsz vele lenni mert rossz neked es nem kell találkozni vele
2016. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"nem akarja tönkretenni a barátságot"

Kérdésben a válasz, barátzónában vagy, onnan lehetetlen kijönni..

2016. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem Köszi. Nem tudja mit veszített (és nem az egoizmus szól belőlem)
2016. jan. 22. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz vele mit csinálni. Max eldöntheted, hogy próbálkozol nála ezerrel, és feláldozod a barátságotokat vagy tiszteletben tartod a döntését. Én az előbbit választanám. De ez én vagyok.
2016. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom van-e értelme, vagy inkabb másnál probalkozok. Mindenesetre gobdolkozom rajta es koszi(utolso)
2016. jan. 22. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fogadd el a döntését. Nem tudom, miért olyan nehéz felfogni azt a fiúknak, hogy nemet is mondhat egy lány. És komolyan gondolja.
2016. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Viszont azt se várhatom el hogy az ölembe hulljon
2016. febr. 22. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!