Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lemondtam, de nem azért mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondtam, de nem azért mert nem akartam vele tallálkozni. Hogy tehetnem jova?

Figyelt kérdés
Taliztunk volna de a tali elott kb 5 perccel lemkndtam, mivel akkor kaptam egy hivast, hogy mas fontos programom lesz. Ezert lemondtam, de szerintem megharagudott, bar azt mkndja, higy nem, de ilyen helyzetben amugy en is haragudnek. De nem szeretnem, hogy haragudjon ram, mit kene tennem?

2016. jan. 23. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy paraszt vagy. Ha éppen nem a halálos ágyadon fekszel, akkor pont tudsz várni 5 percet, hogy legalább köszönj neki...
2016. jan. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De tenyleg fontos volt, most nem fogom itt kiteregetni, hogy miert hivtak, de muszaj volt mennem...:(
2016. jan. 23. 08:58
 3/6 anonim ***** válasza:
ugy hogy ellhivod és el is mész:'D
2016. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

(Szerintem inkább csalódott minthogy megharagudott... :/)

Na, de kérj bocsánatot, ha még nem tetted. És dobj fel egy másik taliidőponttal ;) Ha belemegy, akkor pl mondhatod neki, hogy majd kap tőled egy kis meglepetést (itt lehet bármilyen apró ajándékra gondolni). De amúgy ez csak egy ötlet.

Éreztesd vele, hogy érdekel és akkor már megenyhül a szíve :)

2016. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uff megértem nekem os volt már ilyen helyzetem.... Kerj bocsánatot hívd el valahova és adj neki ajándékot és magxarázd el neki mi volt z a fontos dolog és megfogja érteni
2016. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! (:
2016. jan. 24. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!