Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szólnátok ha egy lány rátok írna az esti buli után?

Figyelt kérdés
Tegnap egy fiúval találkoztunk 2 helyen is és táncoltunk. Adott nyakrapuszit, elég jól éreztük magunkat. Még hajnalban bejelölt, de azóta semmi... Nyomulósnak tűnnék ha ráírnék?
2016. jan. 31. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Írj rá.
2016. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom kapcsolatra valónak azokat a lányokat, akik buliban ismerkednek....Szóval én nem igényelném...sőt, még az ilyen ismerkedést sem.
2016. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, kedves masodik, de semmit nem tudsz a kerdezorol, igy eleg nehezen vonhatsz le olyan következtetést, hogy nem kapcsolatra való. Attol, hogy valaki táncol egy fiúval es kap tole nyakra puszit, nem lesz kevesebb, semmi jogod lenezni. Mar mar azt hinne az ember, hogy savanyu a szolo.

Kerdezo, en a helyedben rairnek, nem veletlenul jelölt be, valoszinuleg szeretne megismerni. Hajra :)

2016. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előfordult már az én esetemben is, hogy nem tudtam azonnal írni a lánynak, mert pl aznap nagyon sok munkám volt, és nem tudtam volna 100%osan vele foglalkozni, szóval ez tényleg nem jelent semmi rosszat, hogy nem írt. Én a helyedben ráírnék, biztosan örülni fog.

18F

2016. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik!

Én általánosítottam, leírtam tapasztalataimat. Remélem,hogy a kérdező nem tartozik bele az általánosításomba.

De úgy őszintén, hány komoly kapcsolat kezdődhet buliban? Se ismerkedni, sem pedig beszélgetni nem lehet egy buliban normális körülmények között, csak "te is tetszel én is tetszek" szinten, felszínes módon megy az egész...

Feltételezem, hogy a kérdező azelőtt nem ismerte a srácot. Ehhez képest a nyakra puszi elég intim dolog, nem hiszem, egy lányban, akiben van tartás, ezt engednie kellene ennyi ismeretség után.

Legközelebb puncisimivel fog elköszönni, azt is engedni fogja?

Nekem nem tetszik a kérdező magatartása. ENnyi.

2016. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók! Mint a kérdés is bizonyítja nem vagyok tapasztalt ilyen dolgokban... Még soha nem hagytam senkinek bulikban hogy csak úgy taperoljanak, stb... Ennek a srácnak is mikor a derekamnál lejjebb próbálkozott, azonnal szóltam! A puszi a tánc hevében csattant el. Nem értem miért kell következtetéseket levonni egy egyszerű kérdés után, aminek nem ismered a részleteit.

Ja és előtte egy beülős helyen voltunk, a társaságunk ismerte egymást, mi pedig váltottunk pár szót.

Így egy nap távlatából pedig belátom hogy semmi nem lenne a dologból. Köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 31. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: Én csak általánosítottam, mint mondtam. De részleteket olvasva látom, hogy nem tartozol bele az általánosításba. Ennek viszont örülök, mivel a normálisabb lányok már egyre kevesebben vannak...

Nem bántásból mondtam!

2016. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!