Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok segíteni? Talán ő is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Talán ő is szeret? Hogy mutassam ki neki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Egyik osztalytarsam mrghivott holnapra magahoz,kettesbe.Nekem o tetszik de nem tudom kölcsönös-e...Van egy osztalytarsam aki 4.be beprobalkozott de lepattintottam mert akkor "volt pasim" akkor megromlott a kapcsolatunk de kb. tavaly 7.be megint joba lettunk es azota joba vagyunk es neha irogat most pl. 3napja... Csak az a fura,h nalunk a fiuk es a lanyok szoktak olelkezni,ez a haversag jele...Csak felek,mivel fel evig meg egyutt jarunk suliba..

Koszi elore is!

14/l



#szerelem #osztálytárs #kölcsönös-e
2016. febr. 1. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elhívott magához kettesben akkor ott már van valami. Valld be neki hogy érdekled és kérdezd meg nem ismerkedhetnétek e meg jobban.
2016. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. febr. 1. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!