Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Úgy őszintém az ilyen tarskere...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy őszintém az ilyen tarskeresőknek mint a badoo vagy a twoo mi értelme?

Figyelt kérdés
Vagy csúnya az összes csaj vagy flegmázik vagy ha alakulna is valami másnap màr vissza se ír ez a badoo meg teljesen fizetős

#lány #Badoo #Társkeredő
2016. febr. 7. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
az meg a másik h némelyik annyira gyökér h még vissza sem ír..-,-
2016. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja csak veréb lànyok vannak ott
2016. febr. 7. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mint általában minden hol..:D tiszteletem a kivételeknek:) Bár ez fordítva is igaz..
2016. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vicc az egesz
2016. febr. 7. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:
az hát..
2016. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
A nők részéről ez csak magamutogatás leginkább. Tulajdonképp semmit sem akarnak csak egyszerűen örülnek annak, ha több tucat embernek tetszenek. De igazából nem érdekli őket. Egyébként én láttam nővérem profilját és hát elég sok suttyó zaklatta az ország minden területéről. Ja és természetesen a nők nem nagyon nyomkodják a tetszik gombot. Csak nagyon kivételes esetben. Annyi biztos, hogy nem sokan itt fogják megtalálni az igazit.
2016. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

2 napja regisztráltam.

Megmondom őszintén,kíváncsiságból.

A két nap alatt annyiféle karakterű férfit ismertem meg,már tanulmányt írhatnék :)

Az első,aki írt,a 3.mondatnál megmutatta a hímtagját.

Viszont sikerült olyan pasikra is rálelnem,akikkel hosszabban is tartanám a kapcsolatot,ha nem is szerelmi szálon.

Az esetek 99%-ban nagyon kretének az emberek.

Első monológ után telefonszámot akarnak,ha nem adod meg,elküld a ..-ba.

2016. febr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Fura én férfi vagyok, és már több kapcsolat is össze jött a badoon.. Szerintem csak ti vagytok verebek, csúnyák..;D
2016. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló ego szintje még a Burdzs Dubai felhőkarcolónál is magasabb és vetekszik a sok beképzelt maga mutogató flegma insta sztár csajéval. Mindkettőről ha szobrot mintáznának vagy felhőkarcolót az már olyan magas lenne hogy a csúcsa már a világűrbe kifigyelne és látná a műholdakat cikázni a Föld körül. xD
2021. jún. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!