Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek működne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gergelydani kérdése:

Szerintetek működne?

Figyelt kérdés
Sziasztok lányok nektek mi a véleméntek tetszik egy lány aki egy évvel fiatalabb álam és egy suliba járunk. Alacsony és kicsit duci de azérmert seény cukros:-( .Az csak a próbléma hogy elég tehetós tudjatok tipikus iphone 6 ilyesmi de ő kifejezetten kedves és aranyos nem pedíg snob bunkó ép ezért tetcett me annyira én nekem is azért ven egy két jócuccom de nem berska meg ilyesmi. Szerintetek ha elhívnám egy randira mit szólna (már 7éve ismerem és amúgy 14 vagyok.)?
2016. febr. 15. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Derítsd ki. Ha nem sikerül max kipróbáltad és nem sóvárogsz utána
2016. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod csak mivel ő elég "stilo,, ezért attól félek hogy. Elmodgya másoknak és bégek de mivel ismerem nem biztos de igazán még sosem volt komolykapcsolatom de épp idelye elkezdeni
2016. febr. 15. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!