Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Veletek volt már ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval. Elsőre tök jól elvoltunk. Aztán másodjára is talalkoztunk. Akkor is egész jól elbeszélgettünk de egy kicsit akadozós volt a dolog. Mondjuk abban az is lehetett h nagyon köhögtem. Nemsokára megint találkozunk és remélem nem lesznek megint ilyen kis megakadások beszélgetésben. Nektek volt ilyen az első randiknál?

2016. febr. 25. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam olyan lánnyal is koncerten, aki egyébként elég beszédes, de azon az estén egy szavát se lehetett hallani. Végig pofáztam a koncert előtt várakozást is meg a hazautat is, ő meg csak hümmögött, meg bólogatott, aztán a végén megkért hogy cseréljünk telefonszámot, és adott egy címet hogy hol találom ekkor meg ekkor, kb ez volt az összes szava :D

Évekig nagyon jó haverok voltunk aztán, és megjött a hangja is. :D

2016. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha döcögősen megy a beszélgetés, az nem azért van, mert éppen köhögsz, hanem nem hozzád illik a fiú. Aki az ember igazi párja, ott megy minden simán, mint a karikacsapás. Keress mást. De előbb tudd, hogy téged mi érdekel, előbb legyen meg a te saját egyéniséged.
2016. febr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!