Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek már volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek már volt olyan, hogy tudtátok, hogy tetszetek a fiúnak, de a fiú nem lépett?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nyilvánvaló, hogy bejössz neki: úgy néz rád, beszélget veled, teljesen érdeklődő(stb.), de mégsem hívott el randizni?

Mert szerintem a lány ezt úgy éli meg, hogy vagy gyáva a fiú, vagy nem is tetszik neki...

Vélemények, tapasztalatok?



2016. febr. 28. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gyáva a fiú :P Legyen férfi és lépjen ő, ha meg nem akkor lemarad rólad.. így járt :/
2016. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
13 (mindjárt 14)
2016. febr. 28. 16:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen helyzetben vagyok..:/ 14/l
2016. febr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pont ilyen helyzet.

14 l

2016. febr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Uhh de hányszor volt így....

Fontos, hogy megközelíthető legyél.

Ha neked is kell, akkor meg te is kezdeményezheted a dolgokat...

Egy férfi legyen férfi, de ő még csak fiú.

Sok sikert! :)

15/L

2016. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 139 válasza:

Bár én idősebb vagyok nálatok, velem is sokszor ez történik :) (sőt mindig)

Elvileg nem mernek kezdeményezni dehát nemtudom mitől félnek... én nem bánnám ha erőt vennének magukon, sosem utasítanék el senkit paraszt módon. Végül nem történik semmi.

Ez van remélem lesz még, máshogy is! 17L

2016. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
22 éves vagyok és velem is fordult már elő ilyen ráadásul mostanában is :D Persze, hogy érzem ha egy pasinak bejövök de mégsem lép.. valószínűleg vagy túl félénk, vagy csak tetszek neki de nem akar tőlem semmit.. Adj neki jeleket, viselkedj vele úgy, hogy érezze, hogy neked (is) bejön ő.
2016. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 macikamacika válasza:
Ha egy fiúnak,férfinak igazán tetszik egy lány és akar is vele járni,nincs az a félénkség,ami meggátolná,hogy merjen nyitni! Egyedül csak akkor,ha durva negatív jeleket kap a lánytól! Ha nincs negatív jel,de mégsem lép,az azt jelenti,hogy tetszik,tetszik,de nem annyira,hogy vegye a fáradtságot és tegyen is érte.Az ilyen fiúkákkal nem kell foglalkozni.
2016. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

sok fiú nem veszi észre a pozitív jeleket, amiket kap a lánytól (vagy nem meri komolyan venni, hogy tényleg azt jelenti, amit gondol). ilyenkor sokan csak agyalna, hogy mit kéne, hogy kéne, próbálnak feltűnés nélkül a lány közelében lenni, úgy csinálni, mintha semmi nem volna. a fiú társaság ráadásul hajlamos ilyesmivel cikizni is a srácokat, úgyhogy a többi srác miatt pláne nem merik kimutatni az érzéseiket. na meg az elutasítástól is sokan félnek.

szóval ha tetszik a srác és örülnél a közeledésének, akkor ezt ereztesd vele, ha finom jelekből nem ért, akkor jelezd egyértelműbben, légy a közelében, kezdeményezz beszélgetést, akár hívd el közös programra, tűnjön fel neki, hogy érdekled

2016. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!