Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hogyan próbáljátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan próbáljátok fiúk tudtára adni hogy tetszik nektek illetve tudtára próbáljátok-e adni egyáltalán?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit hetente egyszer ugyanazon a buszon szoktam látni amelyikkel én megyek. Többször is azt vettem hogy engem néz és egyszer az ablak tükröződésen is összeakadt a tekintetünk de amint odanéztem hirtelen elnézett másfelé. Nekem tetszik de nem tudom hogy az amit csinál az azt jelenti hogy én is bejövök neki. Nekem fontos hogy már eleinte kölcsönös legyen a vonzalom.

2016. márc. 7. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha néz valószínűleg tetszel neki.

Egyszer üljél oda mellé és beszélj vele valahogy ha bátrabb vagy

Amugy ha tetszik valaki egyértelmű hogy őt fogod nézni

2016. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Egyenes út ***** válasza:
Igyvan!
2016. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Like23 ***** válasza:
Az az alap hogy mellé ülsz és beszélgetsz vele..😉 sok sikert😊
2016. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!