Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem rég jöttem össze egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég jöttem össze egy sráccal, de a szüleim nem akarják hogy még legyen kapcsolatom. (többi lent)?

Figyelt kérdés

Amikor el megyek találkozni a fiúval,mindig kell valami kifogás,hogy hova megyek.De már kezdek kifogyni az ötletekből.Ti miket mondanátok a helyembe?Mire hivatkozva mennétek el?Mert ha anyuék ezt megtudják,akkor egy jó ideig nem engednek sehova :S


A válaszokat elöre is köszönöm. A jó válaszolat ,,felpontozom" ;)



2016. márc. 8. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Kor?
2016. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha van kedved írj privit szívesen segítek

Lány vagyok

2016. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nem a hazugság a legjobb módszer ilyen esetben, de ha nincs ,más megoldás akkor néhány ötlet:

Egy barátnődnek szülinapja van, és elmennétek együtt moziba stb. , kötelező sulis feladatot kell csinálnod valamelyik barátnőddel, beteltek a füzeteid, és elmész venni, nem érted az anyagot, és az egyik osztálytársad elmagyarázza.

Persze, nem kéne a szülőknek hazudni, de tudom milyen ez a helyzet, mert a legjobb barátnőmmel is ez volt.

Remélem tudtam segíteni!

2016. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
boldog nőnapot
2016. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hány éves vagy??? Ha 18 alatti, akkor joggal féltenek a szüleid. Nem fogod megbánni, ha nem a fiúval foglalkozol, hanem a szüleidre hallgatsz!!! És mondjuk a tanulással töltöd az idődet. Ne találj ki semmit, hogy hova mész, ha rájönnek, még rosszabb lesz. Kérdés, van-e valamilyen konkrét kifogásuk a fiúval szemben, ha van, akkor lehet, hogy igazuk van. Csak nehogy azt is el kelljen majd titkolni a szüleid előtt,hogy terhes vagy, és abortuszra kell menned...
2016. márc. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
inkább 16 alatt.
2016. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mond hogy barátnőd el mész valahova .
2017. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!