Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, erre ugye nem tekinten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, erre ugye nem tekintenétek randiként?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik nekem. Hetente 1x van vele közös órám, "ismerősöm", de nem igazán ismerem. Szoktunk beszélgetni, de nem túl sokat. Arra gondoltam, hogy elhívnám valahova, hogy kicsit jobban megismerjem. Egy ilyenre ugye nem tekintenétek randiként? Ha igent mondana rá, akkor azért lenne fontos, hogy ne kezelje randiként, mert ha eljutok oda, hogy elhívjam randira, akkor azt emlékezetessé akarom majd tenni :D


Ebből amúgy kiderülne, hogyha egy kicsit is érdeklem, ugye?


2016. márc. 9. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
De randiként tekintenék rá. Ha nagyon azt akarod, hogy ne legyen az akkor mond meg neki, hogy nem az.
2016. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát én is annak tekinteném..viszont ha megmondod neki, hogy ez nem az, akkor valami jelét add, hogy később szeretnéd elhívni randira, máskülönben ha most megmondod, hogy nem randi, akkor az életben nem is fogja azt gondolni, hogy elvinnéd
2016. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a "valahová elhívás" és a "Nincs kedved egy kicsit itt maradni suli után beszélgetni?" között van különbség, a második érezteti vele, hogy bár érdeklődsz iránta, nem "kéred ki" vagy "viszed el" őt valahová.


De az se rossz ötlet, ha tisztázod vele, hogy nem randira gondoltál, csak jól esne beszélgetni vele.


26/L

2016. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!