Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van akk tudja hogy ez miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akk tudja hogy ez miért van? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiu regebb ota ismerem.Nagyon hatarozott lany vagyok nem felek sose semmitol csak megjegyzem.Talalkoztunk parszor a fiuval de egyszeruen nem birok bele nezni a szemebe.Amikor baratkent talalkoztunk akkor se.Es amikor tisztaban voltunk egymas erzeseivel akkor se.Allandoan kerulom a tekintetet vagy lefele nezek es nagyon zavar.Ez miert van?Ez ellen mit lehet tenni?
2016. márc. 12. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A kidudorodo gatyajat nem vagy rest nézni;-)
2016. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.kerdezo szanalmas vagy:)Nem a nadragjat nezem ki vagy te?Pont nem az erdekel.Szanalmas vagy nevetseges.En a lent alatt a foldet padlot vagy az uttestre gondoltam:)
2016. márc. 12. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Tetszik neked és zavarban vagy
2016. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erre en is gondoltam.De rajottem hogy en mast kedvelek es a baratsagon kivul nem taplalok iranta erzeseket.
2016. márc. 12. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:

alsóbbrendűnek érzed magad

ez lehet pl azért mert nagyon helyes,és nem érzed magad szépnek hozzá,de még sok minden miatt :)

persze nem biztos hogy emiatt van

2016. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!