Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? A lényeg az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A lényeg az, hogy tetszik egy lány, aki 1-2 évvel fiatalabb mint én.

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy tetszik egy lány, aki 1-2 évvel fiatalabb mint én.

Kedves, aranyos és nagyon szép. Eléggé bejön, és egyre többször jut az eszembe.

Eddig nem nagyon beszéltünk, talán egyszer kétszer a baráti körünk találkozott és akkor köszöntünk egymásnak de ennyi.

Egyszer egy buli folyamán akartam beszélgetni vele, de amikor valami italra meg akartam hívni csak mosolyogva elutasított, de valahogy nem is bántam. ( Akkor is nagyon aranyos volt. )

Utánna ráírtam, hogy bocsánatot kérjek, ha esetleg bunkó voltam, vagy rárontottam hirtelen, erre is nagyon kedvesen reagált, hogy nem történt semmi sem, ne izguljak ( smiley-kal minden mondat végén ).

Azóta nem is láttam és nem beszéltünk sehogy sem, de most már szeretnék ráírni, hogy elég szimpatikus nekem.

Hogy kellene ezt megvalósítani?



2016. márc. 13. 23:42
 1/3 anonim válasza:
Legyel bator, kozkaztass. Azzal h nyuszi vagy nem mesz semmire
2016. márc. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is megpróbálnám mégegyszer a dolgot. Írj rá, esetleg kérdezd meg hogy nincs e kedve elmenni valahova veled. Ha meg nem érdekled, azt úgy is le lehet vágni rögtön.
2016. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld meg elhívni randira, lehet ő is olyan nyuszi, min te, ezért visszahúzódó (pl. visszautasította az italt).

Mivel nem igazán találkoztok, így nincs veszíteni valód, ha nemet mond.

2016. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!