Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy sráck, aki tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy sráck, aki tetszik, de mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

A jó öreg Mekiben dolgozik egy elég helyes srác, de nem tudom mit kéne neki mondanom, egyáltalán hogy derítsem ki a nevét, hogy van-e barátnője stb...

Soha nem kerültem még ilyen szituációba, még nem kellett nekem kezdeményeznem... Nem tudom, hogy szimpatikus vagyok-e egyáltalán neki. Párszor találkoztunk, mindig a szemembe nézett, de nem mosolygott.. ennyi... Mit mondjak neki legközelebb, ami felkelti az érdeklődését? Azért olyan tanácsot nem kérek, hogy "menj oda és kérdezd meg a nevét. Nem bonyolult." , mert azért képzeljük el a jelenetet, hogy milyen furán jönne le...


2016. márc. 14. 00:05
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem kell neki mondani semmit, legközelebb egy kicsit felejtsd rajta a tekinteted (azon a részén, amit szívesen elnézegetsz), majd mintha álmodból riasztanának fejedet megrázva vedd le róla a szemed -legjobb, ha ezt ő is észleli- és játszd el hogy zavarban vagy, szégyellősen szemlesütve somfordálj el a burgereddel. Ezen talán el fog filózni, és megjegyez magának.
2016. márc. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sahara :) ***** válasza:
100%

Az jó ötlet,amit ez első leírt :)

Nekem még ez jutott eszembe:

Odamész,és elkezded,hogy:Szia...-gondolkodós fej-...hogy is hívnak?(csak lazán kérdezd meg)

Akkor remélhetőleg elmondja a keresztnevét.Akár te is mondhatod a tiédet.És akkor folytatod,hogy:Szia XY!Ezt és ezt szeretném kérni.

Facebook-on meg beírod a keresőbe a keresztnevét plusz a várost,ahol lakik és nagy valószínűséggel ki fogja hozni :)


Vagy ha nem a kasszánál áll,akkor még úgy is el tudom képzelni,hogy úgy teszel mintha keresnél valamit és megkérdezed tőle,hogy nem látta-e.Az a köszönős rész meg lehet úgy,ahogy már az előbb leírtam :)


Vagy egy újabb lehetőség,ami most jutott eszembe:

Megint elnézed egy ideig és utána odamész hozzá,hogy:Szia!Hogy hívnak?...Csak ismerősnek tűnsz...(Jó tudom,ez is levágós,meg van ilyen béna csajozós szöveg is,de szerintem nem venné olyan furának.Egy próbát megér.És ebből is emlékezni fog rád valamelyest :))

2016. márc. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne a kasszánál ismerkedj, mert ha én a mögötted álló vásárló lennék, engem kvára idegesítene az enyelgésed.

Egyébként gondolom sok srác van még, nem hiszem hogy ennyire erőltetni kéne ezt a "csakamekissráckell" dolgot.

Ez a kapcsolathajhászó viselkedés egyébként sem lenne nekem szimpatikus.

2016. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem mindenkinek, köztük a kérdezőnek sem közömbös hogy kikkel "enyeleg", szóval nem világos ez a "soksrácvanmég" érvelés... :D Az sem tiszta, hogy miért kell bárkit izgatnia annak, hogy a sor végén neked mi minden nem szimpatikus... Aki képes fizetni és sorban állni azokért a túlárazott élelmiszeripari hulladékokért, azok biza plusz öt percet is ki fognak tudni várni, amíg a kérdező ott enyeleg.:D
2016. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Igen, hisz mindenki ezért áll sorba...
2016. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Delutános szokott lenni, hétköznap, szóval ne aggódj a sorban állók miatt, mert szinte senki sem szokott ott lenni este fele... Mindenesetre értékelendő, hogy ennyire a szíveden viseled a dolgukat 😃 A másik, hogy nem érzem kötelesnek magam, hogy beszámoljak arról, miért is pont ő kell..

A többi választ pedig köszönöm!

2016. márc. 15. 13:43
 7/7 anonim válasza:
Szia melyik meki?? En ott dolgozom csak azert kerdezem
2016. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!