Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábitsam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábitsam el?

Figyelt kérdés
Egy lány tetszik nekem igy hát elhivtam randira ! Azt mondta hogy eljön , utána derült ki hogy van pasija , mondtam neki hogy akkor csak baráti találka lesz . Mondta hogy ő is arra gondolt de én többet akarok egy baráti kapcsolattol ! Mit tegyek ? Eleinte nem akarok nyomulos lenni ! , De kell nekem a csaj :)
2016. márc. 14. 00:46
 1/3 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
Beszélgess vele normálisan. Ha értelmes felnőtt személyiség, nem fogja csak úgy eldobni a kapcsolatát miatta. Később persze akármi lehet, de öngól lenne úgy neki futnod már alapból, hogy te hú de komolyat akarsz vele most. (Azt már nem is teszem hozzá hogy lovagias férfi ember házinyúlra nem vadászik)
2016. márc. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd beken
2016. márc. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet nyilt kapcsolata van
2016. márc. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!