Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Összejönnétek ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

172cm vagyok, 54-55kg. Viszonylag hosszú hullámos sötétbarna hajam van, barna szemem, és kicsit szeplős vagyok. Sajnos a bőröm nem tökéletes, de ezt ne úgy képzeljétek el, hogy nem is törődök vele és hót igénytelen vagyok :D A bőröm fehérebb mint az átlag, és nyáron se nagyon barnulok. Ami még külsőség és talán fontos lehet az az, hogy gerincferdülésem, előreesett vállam, lúdtalpam és bokasüllyedésem van. Járok gyógytornára és hordok betétet, de idő amíg nem hangzok majd úgy mint egy rokkant nyugdíjas :D Plusz állítólag van egy jellegzetes járásom és futásom, amin az emberek nagyon szeretnek röhögni :D


Azt hiszem a külsőről ennyi elég is lenne, szóval a belső.. Új környezetben nagyon zavarban vagyok és félek, de nem ilyen cuki módon amit a filmekben lehet látni :D Azt mondják, hogy szörnyen ijesztő meg fura tudok lenni első látásra. A hangom is hajlamos átmenni Donald kacsába olyankor. Meg alapból ha félek vagy zavarban vagyok. Szokásom remegni meg izzadni is, ezt heti háromszor minden oroszon eljátszom :D Ennek az lehet az oka, régebben rengetegen voltak velem szemetek, és mostanra kicsit megcsappant a bizalmam az emberekben. De már most sokkal több önbizalmam van és nem félek annyira új emberekkel beszélni, plusz az se nagyon hat meg ha a hátam mögött beszélnek rólam érdekes dolgokat. Ezt nem sajnáltatásból írom, csak tök jó belegondolni, hogy ahhoz képest mennyit változtam relatíve kis idő alatt :D Továbbá: hajlamos vagyok csendes lenni, de ha kinyitom a szám, akaratlanul hangosabban beszélek mint az ideális. Próbálok róla leszokni, de sokszor csak akkor veszem észre ha szólnak. Nagyon fárasztó tudok lenni, erről is próbálok leszokni, de ezt se mindig veszem észre :D Ezek mellé reggel olyan vagyok mint egy zombi, kinézetre is meg minden, dee délutánra kezd olyan fejem lenni mint egy embernek :D Viszont a lassúság az rendszerint egész napos. Szóval néha megkapom, hogy olyan vagyok mint egy drogos. Itt jegyezném meg, hogy nem cigizek (de nincs különösebb bajom azzal ha valaki igen) és nem is drogozok. Drogot nem is próbáltam és nem is szeretném, cigit viszont már szívtam. Valamilyen áfonyásból, meg egy barátnőm otthonijából, de nem jött be úgyhogy meg vagyok nélküle.


Huh, elnézést, hogy ilyen hosszú lett, próbáltam mindent leírni rosszat/jót egyaránt :o 16/L


2016. márc. 15. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán összejönnék egy ilyen lánnyal. :)
2016. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A harmadik szem ***** válasza:
Borzalmas dolgokat írtál magadról, cserébe teli vagy élettel. Valószínűleg valamennyire fel vannak fújva azok amiket mondtál, szóval ha valaki megismer közelebbről el tud tekinteni ezek felett.
2016. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval. Úgy látom nincs túl sok önbizalmad, de nem is vagy az a depressziós fajta, a stílusod alapján amennyit ennyi szövegből le lehetett szűrni, pörgős arcnak tűnsz, akivel el lehet hülyülni. Persze, ha lenne egy ilyen lány, és jól kijönnénk, akkor nem lenne probléma, szívesen összejönnék vele
2016. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha bejön akkor összejönnék ilyennel,az hogy félénk nem félénk,csöndes vagy szekálják nem érdekel nem ezek miatt fogok meghátrálni,max ha nagyon durván csesztetik és sírva jön haza akkor viszont lesz egy kis elbeszélgetni valóm azokkal :) 16/F
2016. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 olyan már régen volt. :) Mostanában csak röhögök ezeken, főleg, hogy olyanok "bántanak" akik jó esetben a nevemet tudják :D Néha pedig kifejezetten vicces rájönni, hogy mennyire hülyének nézik az embert és azt gondolják, hogy senki semmiről nem tud.


Köszönöm szépen a válaszokat a többieknek is :) Reagálva: nem tudom, hogy mennyire nagyítottam fel dolgokat, de nem kizárt

2016. márc. 15. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy összejönnék-e veled, erre nehéz válaszolni, de biztos nem ítélnélek el, szóval barátok mindenképpen lehetünk. ;)
2016. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!