Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most akkor, hogy is van ez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor, hogy is van ez? (lent)

Figyelt kérdés
Tetszett egy srac a sulibol(fiatalabb nalam) es par bulin dumaltunk de csak ilyen par szot.Tokre eltudtam vele kepzelni mindent, aztan vegul egy buliba sokat beszelgettunk es kesobb elhivott talizni.Tok ideges voltam a randi elott(ez gondolom normalis) es mikor hazajottem nem ereztem magam ugy h na most akkor en ebbol tuti kapcsolatot akarok.Pedig tenyleg aranyos volt jofej meg minden csak nem tudom,hogy kene erezni magam a randi utan?Amikor meg nem beszelgettunk tokre odavoltam miutan elkezdtunk meg olyan furi volt.Lehet h az a baj h tul ideges vagyok?Nem volt meg kapcsolatom szoval nem vagyok vmi tapasztalt.Mondjatok kerlek hogy ez normalis mert akkor nem ertem magam ha nem...egyik pillanatba meg nagyon miutan elmentunk mashogy..
2016. márc. 19. 22:33
 1/1 A harmadik szem ***** válasza:
Jó eséllyel azért, mert túl sokat járt már az egészen az agyad. Ne törd magad annyit az egészen, csak érezd jól magad vele.
2016. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!