Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti milyen szöveget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen szöveget szeretnétek hallani, akkor amikor valaki csak úgy az utcán leszólít titeket?

Figyelt kérdés
Volt már sikere valakinek? Kort is írjatok légyszi, ha szeretnétek:)

2016. márc. 23. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Legtöbb lány nem szereti ha leszólítják ismeretlenek az utcán. Nem hogy szöveget akarnak hallani. Ha nincs jó humorod és beszédkészséged akkor akár egy regényt is bemagolhatsz mit szeretnél mondani csak szólok....esélyed egyenlő a nullával.
2016. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fuu ez gaaz.. Ne betanult szöveggel Menj hanem add magad te agyon ****** perverz elefánt...

16F

2016. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Félreértettétek a kérdésemet, lehet, rosszul is fogalmaztam, de nem olyanra gondoltam, amit bemagolhatok, nem életképtelen fogyatékos vagyok, hanem olyan ember aki nem akar senkire ráijeszteni amikor odamegy hozzá. Például, úgy nem akarok oda menni, hogy szia xy vagyok, mi a pálya.


Értitek már a problémám?

2016. márc. 23. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Én lány vagyok, és azt tudom mondani, hogy ha normálisan mész oda, pl hogy:

Szia! XY vagyok, és nagyon tetszel, nem lenne kedved megismerkedni velem?

Akkor az nagyon szimpatikus benyomást tud kelteni nem is valószínű, hogy elutasít.

De az ilyen tömeg szövegek, mint pl. szia cica van gazdád? nekem borzasztóan taszító.

Szerintem aranyosan menj oda, és imádni fog.:)

17/L

2016. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Szia (ha tobbszor láttad) feltünt hogy gyakran jössz erre elegge szimpatikus vagy nekem igy külsőre nincs kedved meginni valamit valamikor??

Ha azt mondja h nincs ak nincs ha van ak van..

2016. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Előző vagyok, még egy dolog. Nem értem igazából, hogy miért nem akarsz így odamenni, mert amúgy a legtöbb lánynak ez tetszik.:)
2016. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi négyes :) azért gondolkozom máson, mert feltételezem, hogy ha a lány csinos, akkor neki szinte minden nap megtorténhet ez vele, és én nem akarok neki a 100. Xy kis senki lenni.


De nagyon köszi a válaszod!:) pont ilyenekre számítottam

2016. márc. 23. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!