Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom most mi van. Segiten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom most mi van. Segitenetek?

Figyelt kérdés
Szoval az van h tetszett egy fiu,nemreg el is mentunk setalni meg minden..jol ereztem magam(de kozbe nem ugy mint aki a fellegekbe van,nem tudom elso randin ez lenne e az elvaras)most voltunk egy masodikon kajazni de nem egyedul hanem egy masik parral,es itt is jol ereztem magam(azt tudni kell h 17 eves vagyok es nem volt meg kapcsolatom szoval nem tudom mihez hasonlitani)viszont szerintem még ez mindig nem az az erzes amit ereznem kene...at is olelt a tali vegen de egyszeruen nem tudom..velem van a baj?vagy ez az erzes azert valtozni fog?arra is gondoltam h lehet azert erzek igy mert felek mert még ugye soha nem volt kapcsolatom...szerintetek?

2016. márc. 25. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez magatol jon :) probalj meg nem ezen aggodni.De az az igazsag,hogy tudom milyen az ilyen.Jol nez ki a srac,minden tokeletesnek tunnek,de az erzesek nem jonnek.Ha azt erezned amit kellene,akkor nem tetted volna fel ezt a kerdest.Nekem is 17evesen kezdodott a mostani es egyben elso igazi kapcsolatom.Es nem is ertettem,hogy eddig valoban a tobbi erzest en szerelemnek gondoltam...?
2016. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!