Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen filmet nezzunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen filmet nezzunk?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lany (es valoszinu kolcsonos az erzes) es megbeszeltuk, hogy majd nala filmezunk egyutt. Ő a nimfomaniast javasolta, de ahogy hallottam az a film inkabb dramai, es nem igazan teremtene meg a hangulatot.

Ti milyen filmet neznetek a helyunkben? En valami vigjatekra gondoltam, amiben van egy kis romantika is. Csak az a baj hogy az utobbi idoben nem nagyon neztem ilyen tipusu filmeket, igy nincs nagyon otletem. Tudtantok javasolni nehany nem tul regi kicsit romantikus vigjatekot? Olyan kene amiben azert van par intimebb (csok, esetleg szex) jelenet is.

Elore is koszonom az ertelmes valaszokat! :)

19/F



2016. márc. 27. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Underworld!
2016. márc. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zedricht ***** válasza:
Ha neztek e filmet majd egyaltalan😄
2016. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!