Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek számít hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek számít hogy milyen egy lány stílusa?

Figyelt kérdés
Ezt ugy ertem, hogy milyen ruhakat hord, milyen a stilusa. Pl. Elegge csajos, sportos, fius, vagy zenei tetszese alapjan oltozkodik pl rocker, got, emo, alternative stb.

2016. ápr. 10. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten nyilván számít. :)
2016. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek számit
2016. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Persze. Valamilyen szinten igen.

De vannak olyan stílusok, amik senkin sem tetszik.


Piercing, fültágító, tetoválás - egyik sem tetszik. Még talán esetleg az utóbbi, ha kicsi és igényes, de jobb, ha nincs. Bár konkrét stílust nem neveztem meg, de amikben ezek jellemzőek, az nálam felejtős.


Ruhaügyileg pedig az első két mondatom érvényes. De nem igazán szoktam olyan lányt látni, akinek borzalmas lenne a stílusa. Személy függő is lényegében, nem mindenkin áll jól ugyan az a ruha.

Jobban számít az arc, alak, és ha ez egy megfelelő stílussal társul, akkor az a lány 100%-ban tökéletes, így alkot egy egészet :) (külsőt tekintve!!)

2016. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mindegy milyen ha a rockot szereti az előny nálam de nem lényeg hogy milyen a stílusa ha jól kijövünk felőlem a klasszikust is szeretheti csak előttem ne hallgasson olyat :D az öltözködése meg totál mindegy ha nem hanyagolja el magát akkor rendben van bármi
2016. ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemtől függetlenül fontos, hogy minden embernek legyen stílusa.:)
2016. ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
A stílusáról meg lehet ismerni az embert így igen, számít.
2016. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval nem teljesen értek egyet.

Lehet egy feketében járó rockerlány kedves,mosolygós,pozitív.

Egy tömeglány is lehet okos.

2016. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az EMO csajok tetszenek de nagyon. :-)
2020. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!