Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá egy idegen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy idegen lányra és mit írjak neki?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 19:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Minek írsz idegen lánynak? :/
2016. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert tetszik és meg szeretném ismerni.
2016. ápr. 19. 19:37
 3/14 beokay ***** válasza:
100%

Hol találkoztál vele/láttad meg/tettszett meg?

És ha ráírsz persze fenn áll a veszély hogy lepattint de legyen önbizalmad próbáld meg.

Hány éves vagy?

Privátba is írhatsz. :)

2016. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem előszőr kérdezd meg hány éves és hogy tudja hogy nem rosz szándékból kérdezed mond hogy te is elmondod utánna vagy ilyesmi!!! De ha gondolod írj prívátban nyugottan!!!!!!!!!!! Légyszi hamar válaszolj
2016. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hajlandó-e addig nyugton maradni, míg írsz rá.

Az sem mindegy, hogy letörölhető, vagy örökre szóló szöveget akarsz ráírni - mint ahogy az sem mindegy, hogy melyik teafelületére.

2016. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
testfelületére
2016. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így írj rá:

"Szia/Hali!"

"Szimpatikusnak tűnsz és szeretnélek megismerni.Remélem nem tűnök nagyon nyomulósnak mert zavarni semmiképpen nem szeretnélek.Lenne kedved beszélgetni?"

vagy tömörebb

"Szimpatikusnak tűnsz lenne kedved beszélgetni?" / "Ráérsz most egy kicsit beszélgetni?"


Én úgy vagyok vele hogy ha nem is jön be a személy olyan szinten, még akkor sem pattintanám le rögtön hogyha ilyen normálisan/kedvesen ír rám.Beszélgetni mindenkivel lehet.Max hogyha tényleg nem jönne be az illető akkor elmondom neki normálisan hogy mi csak barátok vagyunk.

2016. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Attol félek hogyha írok neki akkor letilt vagy vissza se fog írni.
2016. ápr. 19. 20:23
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

:DD "Lefog tiltani vagy nem válaszol" Én is hasonló helyzetben vagyok csak engem nem jelöl vissza :s :D Az előttem szolokkal egyet értek.:)


Jelöltél már be idegen lányokat?

2016. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok

Nem hiszem hogy rögtön letiltana.Ha vissza sem ír akkor meg gondolom nem igazán jössz be neki de még mindig jobb hogyha így tudod meg mintha úgy tudnád meg hogy visszaír és csúnyán lepattint.(Jó mondjuk az is lehet h azért nem ír vissza mert nem látta valamiért.)


Amúgy elég nagy az emberi kíváncsiság ahoz hogy meghallgasson.Nem hiszem hogy rögtön letiltana.Biztos érdekelné hogy mit akarsz tőle meg hogy milyen vagy.


Amúgy meg valamennyi félelem jóhogy van benned.Az ember kb mindentől fél amitől csak egy parányit lehet is.

Mondok egy jó tippet.

->Írd le amit akarsz neki írni.Utána másold ki és másold be a chatbe aztán mielőtt elküldenéd egy pillanatra nyomd el magadban a félelmet és üss egy entert.Aztán utána azt fogod érezni hogy össze vissza szarod magad(hogy mi fog ebből kisülni) és hogy megkönnyebbülsz.


Valahogy kezdeményezned kell ha tényleg tetszik és meg akarsz vele ismerkedni.

2016. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!