Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti megnézitek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megnézitek milyen egy lány keze?

Figyelt kérdés
Például mi a véleményetek arról, ha egy lány növeszti a körmét, formára reszeli és kifesti akár átlátszóra vagy valamilyen színűre. Tetszik neketek? Vagy annyira nem kelti fel az érdeklődéseteket? Kort is írjatok légyszi. 17/L
2016. máj. 9. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
én megnézem, bár én egy igen figyelmes ember vagyok:'D
2016. máj. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem tetszik

18/f

2016. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szerintem nem ér annyit amennyit foglalkoznak vele a lányok. Persze láttam már nagyon szépen kifestett körmöket, de ettől nem lett a szememben semmivel sem több a lány, vagy nem tetszett jobban.

Még annyi hogy a kevesebb néha több. Körömfestés szempontjából pedig általában így van véleményem szerint. Ha valaki túlzásba viszi (műköröm, 90 fajta különböző szín, mindenféle kis kő berakások, stb.) az kifejezette ntaszító is tud lenni.

2016. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mádár0218 ***** válasza:

Ha jó színt használ és normál méretű a körme és a sajátja az tetszik de magát a kezet is megszoktam nézni!


18/f

2016. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik ha ki van festve a lányok körme, a műkörmöt nem szeretem.

18f

2016. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező dohányzol?
2016. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

festett köröm > nem festett

Illetve elég visszataszito szamomra ha a csaj tövig vagja/ragja a kormeit az nem noies oljetek meg de en igy latom..xd

2016. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os, honnan szedted ezt? :,D

Tudom hogy nem ideillő "válasz" de ezt nem tudom hova tenni :,D

2016. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Embere válogatja.

Nekem jobban tetszik, ha nem festi, nincs műköröm, csak simán jól ápolt.

2016. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem dohányzom
2016. máj. 10. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!