Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez jelenthet valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Egy sráccal elkezdtünk beszélgetni, egy hasonló internetes portálon, mint a GYK. Eléggé sokat beszélgettünk, alapból van rólunk fent kép, kommentelt a képeimhez, én is az övéhez, küldött is magáról már...(semmilyen akt kép, szóval semmi furcsa.)

Többször poénkodott, hogy majd összefutunk, kérdezte merre lakom, majd ő is elmondta, hogy merrefele lakik, de mindig csak valami poén alapján jött fel.

Ez jelenthet valamit, hogy tényleg találkozna, vagy csak, hogy tényleg ne unatkozzon?

Még semmilyen személyesebb elérhetőséget nem kérdezett meg, ezért furcsállom az egészet. Előre is köszi!:)

18/L és 19/F



2016. máj. 12. 19:29
 1/2 anonim válasza:
Szerintem lehet hogy tetszel neki de az is lehet hogy csak baràtkénte tekint ràd. Próbàlj meg szrrvezni vele egy személyes találkozót ahol talàn mégjobban megismered! :)
2016. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bocsi h kérdem de ez melyik internetes portál?

és h a kérdésedre is válaszoljak, sztem biztos szeretne veled találkozni

2016. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!