Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Pár napja beszelgetek egy fiuval Facen. Azt irta, hogy nagyon tetszek neki es hát nekem is bejon nagyon. Talizni szeretne de en nem merek vele.

Azert mert ő szerintem tul jol nez ki hozzam. Sportol. Izmos. En...nos nem sportolok semmit es ez latszik is rajtam(nem vagyok kover csak latszik, hogy nem sportolok). Emiatt nem merek vele talalkozni. Tudja, hogy nem sportolok. De en akkor is kellemetlenul ereznem magam emiatt mellette. A sport az elete. Es olyan furan jonne ki, hogy egy jo testu fiu egy kevesbe jo testu csajjal.

Nem tudom mit csinaljak. Tenyleg nagyon tetszik...de gyáva vagyok. Mit tennetek a helyemben?

16/L


A fiu 18.



2016. máj. 16. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia :) Hát figyelj, ha ő elfogad téged így ahogy vagy, akkor te se problémázz :) Nem az a lényeg hogy mások szerint hogy néztek ki együtt, hanem hogy jól-e érzitek magatokat :)Ha igen, akkor semmi probléma, és ne görcsölj az alakod miatt, ha ő így szeret akkor minden okés :)
2016. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeret,az magadért fog szeretni
2016. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még mindig vannak lányok, akiknek bejönnek ezek a "Szia tetszel" típusú srácok? Bónusz,ha írásban.

Ez eléggé gáz :)

2016. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat azert nem ezzel kedte. :D
2016. máj. 16. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veszteni valód. Odamész, 2 oldalú a dolog, vagy tetszel neki vagy nem. 50-50%. Legyen több önbizalmad! :)


A másik, óvatosan az internetes ismerkedéssel, inkább te késs 5 percet ha összejön a találka és nézd meg előtte. Ja és nyílt közösségi helyen pl pláza közepén találkozzatok. Sok sikert! :)

2016. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!