Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen rendhagyo, kreativ,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rendhagyo, kreativ, nagyjabol penztarcabarat es felejthetetlen randiotleteket tudnatok adni?

Figyelt kérdés

Penteken lesz elso randim egy lannyal, es sok mindenen gondolkoztam mar, de a full klise kajalas, 1001 ejszaka teahaz, meg ilyeneken kivul nem sok otletem tamadt...

Tervezzuk, hogy majd egyszer elmegyunk kettem turazni, fenn alszunk a Nagy Hideg Hegyen a turista szalloban, es azt is tervezem, hogy egyszer a Margitszigeten piknikezunk, de sajnos nincs meg olyan ido, meg meg nem ismerjuk elegge egymast, egy egy ejszakat otthonrol tavol toltos turazashoz...


Mit ajanlotok, ami nalatok jol sult el, osszejott, hatasos volt, es elsosorban emlekezetes.


17F



2016. máj. 17. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Vidámpark. A szellemvasút baromi jó. :D
2016. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség amit az 1-es mondott, biztos ő a jegypénztáros a vidámparkban... :D Attól, hogy 17 éves(ek?) vagy(tok) még buli a vidámpark :) hidd el nem fogja gáznak tartani, jól fogjátok magatokat érezni. :)
2016. máj. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és az, hogy mennyire lesz felejthetetlen, csak rajtad fog múlni! :) Hajrá! :)


Előző voltam.

2016. máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem muszáj, egy 5 csillagos éterembe menni, nekem eddig a legjobb "randijaim" azok voltak amikor sétáltunk beszélgetünk , sőt még beültünk a parkba hogy vissza fejlődjünk 5 éves szintre és minden gyerek játékot kipróbáltunk :)) persze mindenki furán nézet de mi jól éreztük magunkat ez a lényeg, egyébként a vidám park is jó ötlet. Hajrá
2016. máj. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Séta. Igazából mindegy hol, csak közben beszélgessetek tökre átlagos dolgokról és nevettesd meg, ha nevet nyert ügyed van. :)
2016. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!