Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hogy szolitsam le?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy szolitsam le?

Figyelt kérdés
Sziasztok....van a suliban egy fiu aki nagyon tetszik nekem...de nem tudom h hogyan szolitsam le...mar 2× rairtam es elirogattunk....suliba szokott engem figyelni,de valamikor ram se mer nezni es inkabb a foldre nez es valamikor elkezd kozbe vorosodni...vajon tetszek neki enis?....hogy szolitsam le...?:(
2016. máj. 23. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Eleinte csak köszönj neki, onnantól pedig egy lépés, hogy beszélgess vele. Menj oda és köszönj, ez a megfelelő nyitás. (Nagy okosság.) A többi majd adódik, ha mégsem, akkor legyen valami témád, mondjuk a sulival kapcsolatos, az érinti mindkettőtöket.

És igen, azt hiszen bejössz neki.

2016. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fruzs33 ***** válasza:

Biztos nagyon is tetszel neki,ha vörös a feje.

Szia... van valami házi feladatod? Ha gondolod segítek. A többi kialakul.

2016. máj. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a házi feladatos nem jo otlet...nem egy osztalyba jarunk
2016. máj. 24. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!