Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez, így biztos jó?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez, így biztos jó?

Figyelt kérdés
több mint egy hónapja összejöttem egy fiúval és tényleg szeretjük egymást, de mivel kb 200 km van köztünk csak hétvégén tudunk találkozni,-meg persze,ha a szüleim megengednék hogy itt aludjon, amire esélyt sem látok:/- na igen ez már 3. alkalommal marad el, mert beteg vagyok, így gyakorlatilag élőben eddig még csak 1x találkoztunk, szerintetek ez normális így?

2016. máj. 25. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
1-szer találkoztatok de már jártok? Na ez a nem normális.
2016. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
távkapcsolat? Esélytelen, halálra ítélt történet. Pláne ebben a korosztályban.
2016. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Egy ilyen kapcsolatnak semmi értelme esélye.
2016. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1: hogyan járnánk, ha nem is tudunk találkozni

2: milyen korosztályban?? én 18 vagyok, ő meg 19

3: köszönöm, végre egy értelmes válasz

2016. máj. 25. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
igen, mivel a tini párkapcsolatok közé írtad, ezért nyilván erre a korosztályra gondoltam. Látom téged sem az eszedért szeretnek
2016. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tcsehi ***** válasza:

Szerintem meg nem kor függvénye, hogy képesek-e kibírni egy távkapcsolatot. Nem helyes, csak ez alapján ítélkezni, ez érzelmi és értelmi intelligencia kérdése egyaránt.


Az én barátnőm 16 éves, én meg 18, egy országhatár is van köztünk, 600+ km is, mégis bírjuk, nem könnyű, de bírjuk.



Sok sikert kedves kérdező, ne adjátok fel! ;)

2016. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy távkapcsolat simán működhet, ez csak rajtatok múlik. Nem akarok rosszmájú lenni, de minden kapcsolatban jelen van a "tényleg szeretjük egymást". Khm. Na mindegy. Szerintem érdemes legalább megpróbálnod beszélni a szüleiddel. Lehet, hogy megengedik, csak bizonyos feltételek mellett :)
2016. jún. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!