Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » TINDEREN van rá módom, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TINDEREN van rá módom, hogy mást települést adjak meg, mint ahol lakok, es ahhoz viszonyítva keressen?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogyha regisztrálnék rá, es pl pesti vagyok, de en azt akarom megadni hogy Ausztriában elek, arra van lehetőség? Vagy alapból a mostani helyzetet használja fel, vagy a facebookosat?

Ez azert kene mert kioltozok nehány hét múlva, es mar most szeretnek regisztrálni rá.



2016. máj. 27. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Megkell vásárolnod belőle vmit és akkor betudod állítani, hogy mit érzékeljen lakhelynek.

1300 forint talán havonta, vagy valami ilyesmi.

2016. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

1 hónapra 2400 forint.

Az appon belül bal oldalt lent a sárga körbemenő nyílra kattintasz.

2016. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Alapjáraton milyen települést ad meg?
2016. máj. 27. 20:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem települést ad meg, ha nem a pozíciódat nézi meg és a hozzád a beállított távolságon belüli személyeket mutatja.

Lehet, hogy Te Budapesten laksz, a másik fél pedig Szegeden de Kecskeméten voltatok pl 1 és 2 óra között és mind a 2-en Tindereztetek, akkor a találati listában a másiknak látszódni fogtok, már feltéve ha ott Tinderezel Kecskeméten.

Vagyis a földrajzi helyzeteket figyeli, nem a lakhelyet.

2016. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jaaa, szóval ha külföldön vagyok akkor ott adja meg?

Le lehet torolni a profilt hogy ne lássanak ha nem akarom használni?

Ha letorolt profilt vissza akarom állítani, ahhoz van lehetséges opció?

2016. máj. 27. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, akkor ott adja meg.

Vagy akár utazol és beállítod a határt 1 km-re akkor pl az ott lévő emberek adja meg, már ha van olyan aki fent van Tinderen és ott van :D

Van törlés illetve keresés kikapcsolása.

Törlésnél törlődik minden, visszaállítani nem lehet.

A keresés kikapcsolásánál viszont csak nem fogsz megjelenni senkinél sem és neked se jelenik meg senki sem, viszont ha már 1 lánnyal már beszélgetsz akkor az nem tűnik el.

2016. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaaa, értem köszönöm! :)
2016. máj. 27. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2016. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
erre való a FAKE GPS applikáció ! kamu tartozkodási helyet ad meg és ez alapján keres a tinder.
2016. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!