Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nagyon izgulok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon izgulok! Segítség!

Figyelt kérdés
Pár hete beszélgetek egy fiúval és holnap találkozunk. Ő egyáltalán nem izgul, de én nagyon. Félek hogy rossz lesz, mert elcseszek valamit. :"( Egyébként szociális fóbiám van. Légyszíves nyugtassatok le vagy bíztassatok valamivel mert mindjárt leugrok az erkélyről!!! :'d

2016. máj. 27. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok valami szociális típus és emlékszem, majdnem elájultam a találkozást megelőző napon nem is egyszer. De hidd el. Egyszer majd csak megérzed, hogy jajj emiatt izgulni? És nyugi. Ha el is rontasz valamit (amit egyébként kétlek) mi rossz történhet belőle? Max nevettek egy jót és emlékezni fogsz, hogy legközelebb ezt nem így kéne. :D
2016. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Csinálj szilvásbuktát mert azt nagyon szeretem!
2016. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Ez már nagyon régi vicc és ebből következik hogy nagyon unalmas is. ;)
2016. máj. 27. 22:28
 4/11 anonim ***** válasza:

Hu, ugyanilyen helyzetben voltam pár hete:)

Szerintem ha szeretsz olvasni, olvass:D Én azt tettem, így repült az idő, és...egyszer csak ott volt:D

2016. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Es a mehlocsolas regi vicc?
2016. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia. Ugyan ez volt velem múltkor, csak én a fiú voltam a történetben. Én egyáltalán nem izgultam, de a lány hihetetlenül. Néha nem is összefüggő mondatokat mondott, de nem ezzel törődtem mert tudtam, hogy csak izgul emiatt van. Ahogy ment az idő úgy oldódott az ő hangulata is.
2016. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #1, az, hogy valaki nem egy szociális típus, azért nem ugyanaz, mint amikor valakinek szociális fóbiája van, az sokkal rosszabb és bonyolultabb.:) Tudom, mert én is abban szenvedek, ill. szociális szorongásos betegségben konkrétan.

Épp emiatt, kedves Kérdező, teljesen megértelek. :/ Szerintem annyit tudsz csinálni, hogy megpróbálod elterelni a gondolataid a randiról, nézz filmet vagy olvass például. Tudom, hogy nehéz ilyenkor másra koncentrálni, de tényleg próbáld meg. Közvetlenül előtte és ott nem tudsz mit csinálni, izgulni fogsz, de fel fogsz oldódni, hidd el! :) Adj magadnak majd egy kis időt, és könnyebben tudsz majd kommunikálni a sráccal. Elrontani meg nem fogsz semmit, csak túlaggódod, hidd el. :)

Nyugalom!!!!! ^^

2016. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Elotte ne erre koncentralj. Lazulj el, furodj meg jo meleg vizben, ha nem varhato, hogy vacsora gyanant valami kajaldaba beultok, akkor egyel valami finomat elotte (de ne babot!!:D), de ha kajalni mentek, akkor egyel egy keves valamit, nehogy az izgalomtol es az ehsegtol elszedulj. Valassz ki egy olyan ruhat, amire azt mondod: hm igem, ez jol all, meglatod, maris egy kis onbizalmat ad, az pedig fontos, hogy lassa a fiu, bizol magadban. Ha valamit elrontasz nem gaz, mindenki hibazik, en pl izgalmamban Picassorol es a muveszetekrol beszelgettem ugy, hogy ez a tema nem igazan erdekel, igy tul nagy tudasom sincs rola, tehat mondtam akkora zoldsegeket... :D

Biztosan o sem ugy megy a randira, hogy 101%-os biztossaggal, o is biztos, hogy izgul picit, hiaba mondja, hogy nem. Foleg, ha elso talalkozas, a fiuk meg gyakran jobban izgulnak. :D de ugyis erzi, ha te izgulsz es segiteni fog, hogy feloldodj.

Csak lazan es erezd jol magad!:) Meglatod, egy hettel-honappal kesobb rajossz, hogy semmiseg volt :D es az adott pillanatban sem fogsz mar ennyire stresszelni.

2016. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Na mi volt?
2016. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem jól sikerült :) Amikor vele voltam már nem is izgultam annyira. Volt olyan hogy csak csendben sétáltunk mert nem volt téma, de nem volt vészes :) Attól féltem hogy unalmas leszek de aztán a végén még ő kért bocsánatot amiért unalmas volt :D
2016. máj. 31. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!