Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Na szóval, 18 éves lány vagyok, aki anorexiával és depresszióval küzd (173 centiméter, 48 kg). És van egy osztálytársam, akivel mostanában el vagyunk a házi bulikon. Csókolozunk, meg majdnem le is feküdtünk. Azért nem ment bele, mert túl vékony vagyok. Állítólag nem tart csúnyának,csak aggódik. És hát élvezzük egymás társaságát. Amikor kettesben vagyunk, akkor minden oké. Viccelődünk, csókolozunk, meg beszélgetünk. Azonban, amikor társaságban vagyunk akkor nagyon feszengek. ő nagyon populáris, jóképű és a lányok kedvence. Amikor egy bulin az őlébe ültem az ő kérésére, akkor a többi lány féltékenyen és hitetlenkedve nézett minket, mert hogy ő milyen jóképű én meg átlagos vagyok (vagyis a saját véleményem szerint egyáltalán nem vagyok szép). Kicsit félek is, hogy ennyire nagy figyelemnek örvend a lányok körében, akkor hamar elveszíteni. Félig meddig járunk jelenleg. Nem mondtuk ki, de elvárjuk, hogy ne legyen más fiú/lány a másik életében, és nagyon sok időt töltünk együtt.

Az a probléma akadt, hogy tett egy ajánlatot nekem: Holnap találkozzunk egy kávézóban, aztán menjünk el pár osztálytárssal és baráttal egy karaokés buliba, majd ha akarom nála aludhatok (ő a főtéren lakik, én a külvárosba, általában bulizos estéken nem nagyon tudok hazamenni, barátnőnél alszom, ritkán taxizok, vagy reménykedek, hogy valaki haza tud vinni). Ez nagyon jól hangzik azon kivül, hogy még mindig szorongok, ha tömegben vagyunk a pillantások miatt és nem tudom mit szólnának a szülei. Olyan kinosan érezném magam másnap, amikor az anyukájával és a kistestvéreivel kell majd találkoznom. Nem akarunk semmit csinálni, csak aludni, de akkor is. Az anyukája az fogja gondolni, hogy mi ketten. Ááh.

Mondjam le az egészet? Vagy próbáljam meg valahogy kezelni a szorongásomat? De hogyan lehetne? Hogy tudjam elviselni a lenéző pillantásokat, és a rosszmájú megjegyzéseket (Pont azt a rusnya libát válaszotta magának, stb.)? Szerintetek az a valóság? Hogy lehet, hogy egy olyan fiú mint ő, akar engem?



2016. máj. 28. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szép mondhatom beteg vagy anorexiás,ő meg még bánt is téged ezzel lelkileg,keress jobbat ,mert jobbat érdemelsz
2016. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen mások mint gondolnak/mondanak, nevesd ki őket magadban és kész, te életed, te döntéseid, bár én ebből azt tudom leszűrni hogy csak kihasználni akar, előbb utóbb meg fog csalni ha összejöttök
2016. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Sose érdekeljen mások véleménye! A te életedet csak , és csak te éled meg. Mindenkinek lehet véleménye, de tartsa csak meg magának. A saját véleményed a fontos , ha jól érezd magad a bőrödben, akkor szarj az egészre, ha nem, akkor úgy változtass ahogy neked jó! ennyi!
2016. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Óó igen, ismerős érzés ez a "túl vékony vagyok, csúnyának tartom magam, és nem hiszek magamban", én is átestem ezen mikor annyi idős voltam mint te. Tudom hogy milyen rossz. Most 23 évesen visszagondolva, elég viccesnek tűnik az egész :D Ugyanolyan paraméterekkel rendelkeztem mint te. Mostanra híztam 10 kilót, jó munkám van, egy nagyon rendes barátom, támogató barátaim, megbarátkoztam magammal és kb. 100-szor több önbizalmam van mint valaha gondoltam volna. Minden egyes csalódás után (miután rendesen kibőgtem magam) megráztam magam és azt mondtam: ez most nem sikerült, de majd én megmutatom, majd megmutatom én mindenkinek hogy milyen fából faragtak! Erős és kitartó nővé váltam. Veled is pontosan ugyanígy fog történni. Ehhez viszont nem jövő héttől, nem holnaptól, hanem pontosan mostantól neked is meg kell ráznod magad. És hogy mit gondol rólad "a többi lány"? Csak annyit mondok, hogy akármit is gondolsz magadról, a srác mégsem a "többi lánnyal" van, hanem veled! :)
2016. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélj erről a pasiddal, esetleg mutasd meg neki ezt a kérdést itt, ha szeret akkor biztosan megérti ;)
2016. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!