Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A mostani lányoknak fontos az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani lányoknak fontos az anyagi biztonság?

Figyelt kérdés
A mostani lányok olyan sokszor kötnek ki olyan pasi mellett aki nem tudja számára nyújtani azt a biztonságot amit egy férfinek kellene. Miért nem a stabilt választják? Van még olyan akinek fontos, hogy a pasi gondoskodjon róla?

2016. máj. 29. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz kategóriát válsztottál de hogy a kérdésedre is válaszoljak igen a lányoknak fontos h egy pasi el tudja tartani, csak sokaknak nem megy
2016. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves sráctól nem ezt várom el, nem ez a lényeg. Te hány éves vagy?
2016. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok :)
2016. máj. 30. 00:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt párkapcsolatban fontos, a "Tini párkapcsolatok" kategóriában nem. (Szerinted a tini párjuktól hogyan várhatnának el "anyagi biztonságot", komolyan?)
2016. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tini kategóriában? Nem.
2016. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó igen, nem jó a kategória viszont ha már ide írta ki csórikám, akkor kapjon már választ 😂


A csajok megkapták az egyenjogúságot és élnek is vele. A 21. századi nők talpraesettek és saját, önálló keresettel rendelkeznek.(a normál lányok akiknek van ambíciója nem pedig más pénzén eldegélni és ennyit elerni az életben) Így nem feltétlenül igénylik a férfiak általi anyagi támogatását. Jó érzés függetlennek lenni.

Viszont. Vannak még olyan lányok akik eltudják képzelni az életüket a pasi slusszkulcs karikáján.

Szerintem a legjobb arány, ha 60-40 arányban oszlik el az anyagi a pasi javára, így nem csorbul a ferfiúi büszkeség. Mindenki boldog.

23/l

2016. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem fontos hogy egy férfi tudjon gondoskodni a családjáról a nő meg hogy anya legyen!
2016. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!