Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha egy lany kezdeményez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy lany kezdeményez? Mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatokra es velemenyekre lennek kivancsi.. Akik kezdeményeztek vagy szándékukban all.

Igen ezer igen kerdes van de mindenki személyes kérdésére kívánt valaszt kapni.. En egy általánosított valaszt szeretnek hogy gaz e es ha igen miert? Elore is koszi😄



2016. jún. 1. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!!
2016. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Dehogy gáz, 2016 van :D Hajrá :)
2016. jún. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem
2016. jún. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat😄
2016. jún. 2. 06:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Elég gáz,ha a lány fut a fiú után :) A nyálcsorgatást nem bírom...Legyen benned tartás!
2016. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen utolso.. Hogy valoszinu megijedt tolem mert en nem vagyok az a csípőgos nyalas tipus mint at atlag. Ezert gondoltam hogy joarc leszek es nyitok fele mert eleg nyilvánvaló hogy nekem bejon de a haverja kikotyogta hogy Bejovok en is neki CSAK itt van az hogy az "egyetértés" elsiklott egymas mellett

Koszi mindenki😄

2016. jún. 2. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:
dehogy gáz. én személy szerint még örnék is neki.
2016. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!