Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kamuztatok-e a srácnak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamuztatok-e a srácnak a randin a folytatásról?

Figyelt kérdés

Mármint hazudtátok-e, hogy oké, lesz következő randi, de közben nem gondoltátok komolyan, csak valami miatt nem mertétek elmondani?


Vagy vannak ilyen esetek?

Ilyen kamukat fellehet ismerni egyáltalán?



2016. jún. 4. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
aki ezt kamuzza, az eléggé szánalmas
2016. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy fair ha szépen elmondod neki hogy nem akarsz többé randizni, mert így csak áltatod. Elhiszem hogy van olyan szitu hogy nem merted elmondani neki, nem ítéllek el.

Akkor is ha kellemetlen, beszélj vele. Szemtől szembe, nem telefonon.

2016. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jajj, én ilyet nem tettem, fiú vagyok.

Lányoktól kérdezem, hogy szoktak-e ilyet csinálni? Fiúként meg honnan ismerem fel, hogy kamu?

2016. jún. 4. 11:24
 4/7 anonim válasza:

Én túl őszinte vagyok ahhoz,hogy ilyenről hazudjak illetve a lelkiismeretem se bírná.

De sok olyan lányt ismerek, aki hazudott . Vagy azért mert nem merte megmondani vagy csak élvezte,hogy játszhat a sráccal.


Szerintem felismerhető. Nem néz a szemedbe amikor mondja. Halasztgatja a következő randit. Kifogásokat keres, épp nem ér rá. Esetleg olyasmit mond, hogy "majd" "később megbeszéljük"

Ezek tapasztalatok,nem teljesen biztos. Remélem tudtam valamit segíteni, és bocsi ha hosszú lett.

(Illetve az esetleges helyesírási hibákért)

16L

2016. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen
2016. jún. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt már ilyen, nem is egyszer. Azért tettem, mert nem akartam megsérteni a másikat.

Bár igaz (nagyobb fejjel), hogy jobb lett volna szemtől-szemben, mivel utólag úgyis megbántva érezhette magát.

2016. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha te kedveled tehát akarsz folytatás akkor már mindegy nem fogod észrevenni hogy kamuzik e :D leszáll a lila köd aztán nem gondolkodsz :D (tapasztalat sajnos) :D


20/F

2016. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!