Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok nekem ehhez a helyzet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem ehhez a helyzethez tanácsokat mondani?

Figyelt kérdés
Volt egy hetes osztalykirandulas, ahol egy lannyal kicsit osszemelegedtunk.. O elmondta meg az osztalykirandulason a baratnoinek h tetszem neki... Nekem is tetszett.. A kirandulas utan bevallottam neki, hogy tetszik nekem, nem is kicsit.. O erre azt mondta h neki is tetszem.. Igy hat megallapodtunk, hogy megprobaljuk.. Elmentunk elso randira, ami sajna nem sikerult tul jol, elkovettem egy par eleg amator hibat.. A lenyeg h elcsesztem.. A randi elott csomoszor irtuk egymasnak, hogy szeretlek. Viszot azota nem.. En szerelmes vagyok bele, nem tudok masra gondolni csak ra.. O viszont azt mondta, hogy nem tudja mit erez irantam, szeret, de nem tudja, hogy ugy-e. Most megbeszeltuk, hogy elmegyunk megint setalni, beszelgetni, es meglatjuk mi lesz.. Beleegyezett. Tudnatok tanacsot mondani, hogy erjem el, hogy belem szeressen, egyutt maradjunk?

2016. jún. 4. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen fontos h legyél kedves meg h legyen témátok, de ami a legfontosabb h mindig add önmagadat, mert ha jól sül el a dolog, akk nagy szarban leszel, ha előadtál neki vmi szuperpasit aztán nem vagy az...
2016. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
14f
2016. jún. 4. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj a kedvében járni, dicsérd meg hogy milyen szép, éreztesd vele hogy te ott vagy neki, ott leszel neki mindig, éreztesd vele hogy szereted de a legfontosabb hogy add önmagadat.
2016. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom #1! Tenyleg segitett!
2016. jún. 4. 18:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom #3!!
2016. jún. 4. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen legyen kozos tematok

Add onmagad

Nevettesd meg

Legyel kedves es udvarias

Hagyd hogy tudjon beszelni, ne folysd el

Utalj arra, hogy igenis figyelsz ra


Hirtelen ennyi jutott eszembe, de majd irok, ha eszembe jut meg valami

2016. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!