Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy észre vegyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, felém jár egyel. Nagyon megtetszett, sokat beszéltünk mostanában, van hogy az iskolában, van hogy facebookon, de majdnem mindig én keresem. Szeretném ha észre venné, hogy tetszik nekem. 18/L
2016. jún. 8. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Huh ezt nehéz hova tenni :/ Az a baj hogy ha megmondod neki akkor ha ő nem így érez akk az neked lenne ciki :P

Hát figyelj én azt tanácsolom hogy próbálj minél többet beszélgetni vele, de ne mindig te legyél már a kezdeményező !!! Milyen ez már ?! Ha ő nem keres akkor te se keresd. Vagy észre veszi magát és ő oda megy, v rád ír.. ilyesmi.. vagy ha nem akk nem érdekled ( sorry hogy durván fogalmaztam) és neked is jobb lesz ha nem beszélsz vele :)

2016. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!