Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Daniel Barna kérdése:

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Én vagyok 13 éves fiú, és van egy 12 éves lány, akinek az anyja nem engedi el sehova. De én el akarom vinni valami helyre,(randira) Hogyan beszéljem meg az anyjával?

2016. jún. 16. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
13 évesen??? 13 évesen én még szülinapi bulikra jártam, ahol meg volt mondva, hogy anyu jön értem 9-re, nem hogy randizás :D Minden esetre, hogy a kérdésre válaszoljak, anyukája majd jól kiröhög és azt mondja, hogy mit akarsz itt... Felejtős, de ne aggódj, nem 13 évesen fogod a 12 évesek közt megtalálni a szerelmet. Ráérsz ;)
2016. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én koránérő vagyok, volt egy 16 éves barátnőm, és vele elmentem éttermekbe, szórakozóhelyekre. Annyira megszoktam, hogy őt is el akarom vinni. Mármint a 12 évest. És nemtudom mit szólna
2016. jún. 16. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!