Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A korombeli lányoknak mind...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korombeli lányoknak mind van barátja vagy már minimum volt egy pasijuk. Viszont én nem találok senkit és ez egy kicsit bánt. Egyedül érzem magamat. Hol kezdjem a dolgokat?

Figyelt kérdés
Ez vajon gond?

2016. jún. 16. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Ne aggódj ezen. Velem is ez volt, ezért később is lett barátom, mint a barátaimnak, de legalább megválogattam, hogy kivel vagyok együtt, és nem álltam le mindenkivel. Szerintem örülni is fog a fiú, hogy neked ő az első.

Komolyan, nem gond. Most ez közhelyesen hangzik, de igaz: Nekem is mindig akkor jött a szerelem, amikor a legkevésbé számítottam rá. Ne stresszelj ezen, inkább legyél büszke arra, hogy nem vagy egy mai kis p..csa :)

17L

2016. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ hány éves vagy :3, ha 40 éves, akkor gond :3.. De amúgy mindenkinek eljön az ideje egyszer :3, szóval csak ne paráz rá :)

17F

2016. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
15 vagyok:D
2016. jún. 16. 19:32
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 nagyon köszi!:) örülök, hogy akkor akát jót is jelenthet hogy még nem volt barátom:D
2016. jún. 16. 19:34
 5/10 savanyújóska ***** válasza:
100%

15 évesen szerintem simán jó, nem kell elsietni a dolgot, van aki 18 éves koráig vár a művelettel, vagy akár toivább (és ugyanúgy normális lányok, nem valami bigottságból, vagy egyéni hülyeség miatt vannak egyedül), hidd el, akkor fogsz találni valakit, amikor a legkevésbé számítasz rá, és pont ez benne a szép. :)

22f

2016. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Remélem úgy lesz ahogyan te írtad #5!:)
2016. jún. 16. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanez van velem is. (Sőt :D a nevem is ugyanaz mint a tiéd, kérdező :D) csak én idén leszek 17.

Gyakran érzem magam egyedül, és pont a minap írtam ki egy ilyen kérdést. Szerintem sza*rd le magasról. Próbálj saját magaddal foglalkozni, fejleszd magad és tervezz előre pasi nélkül. Aztán ha becsúszik az csak jó lesz, nem?:D

Addigis barátokat szerezz. Ha sok a barátod akkor esélyesebb új embereket megismerni akik között esetleg ott lesz a nagy Ő :3 :)

2016. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 te hatalmas arc vagy:D mint ha magamat látnám 2 év múlva:D pacsi
2016. jún. 16. 20:21
 9/10 anonim ***** válasza:

18 évesen megismertem egy fiút. Eredetileg haverom volt majd fél év után most a barátom. 18 évesen nekem ő az első. Nem terveztem,nem aggódtam, türelmesen vártam közben a barátnőim szakításait néztem végig. Egyáltalán ne izgasson. 15 vagy itt van a nyári szünet is . Ne agyalj majd megtörténik egyszer

19/l

2016. jún. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 köszi:) igyekszem nem ezen gondolkodni:D
2016. jún. 17. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!