Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek, egy ilyen pasiról?

Figyelt kérdés
Elsősorban a véleményetekre lennék kíváncsi, hogy nektek bejönne-e egy ilyen kinézetű srác. A válaszokat előre köszönöm:)
2016. jún. 18. 03:42
 1/7 A kérdező kommentje:
183cm magas, 74kg, kopasz, mindkét karján tetoválások, sportos.:)
2016. jún. 18. 03:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nincs veled problémám, de ez nagyon kevés információ. Ahhoz hogy véleményt tudjak formálni, kellenének a belső tulajdonságaid is.

17/L

2016. jún. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nem jönne be. Annyira távol áll az én zsáneremtől mint ide a Plútó...

16/l

2016. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be a kopasz pasik. 16/L
2016. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem altalaban bejonnek az ilyen pasik,de ezek csak kulsosegek.
2016. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem jönne be.
2016. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nem jönne be..
2016. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!