Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan induljak el nulláról?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan induljak el nulláról? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Üdvözletem mindenkinek!


Vázolom a problémát: Van az évfolyamon egy lány, akit már több mint 8 hónapja nem tudok kiverni a fejemből (szóval ez nem csak egy szimpla hormon túltengés) és az a helyzet, hogy nem tudom, hogy hogyan induljak el nulláról.


Részletesebben: Közös élményeink 1 éve gólyatábor, és 2. idegen nyelvórák (ez a semmivel egyenértékű). Ezek mellet nincs tapasztalatom lányok terén. Körülbelül az elmúlt 8 hónapban hetente 2 órát beszélgettem vele átlagos dolgokról. Annyit tudok róla, hogy humán beállítottságú, és elbűvölő (külső és belső). A kettőnk baráti köre nem fedi egymást (innen se tudok közelíteni).


De elhatároztam, hogy ráírok Facebookon (mert már nem fogunk találkozni) és elhívom sétálni a Margitszigetre (más ötletek is érdekelnek). Sajnos nem tudom biztosan hogy van-e barátja (de szerintem nincs)

Egy ilyen üzenet nagyon tolakodó lenne?


[köszönés]

„Nem akarok veled szemben tolakodó lenni, de ha nincs barátod, akkor van-e kedved eljönni velem a Margitszigetre egy délután sétálni, vagy ilyesmi? Csak mert elbűvölőnek tartalak és szeretnélek megismerni, tudom hogy 1 évet elkéstem, de eddig alig mertelek megszólítani.”


Esetleg ti hogy fogalmaznátok meg ilyen tartalmú üzenetet?


15F (most végeztem a 9. -el) főleg hasonló (vagy idősebb) életkorban járó lányoktól szeretnék választ kapni. Ez nem tudom, hogy mennyit számít, de erős gimnáziumba, természettudományi osztályba járok. Ettől konkrétabb részleteket csak privátban osztanék meg.



#randi #szerelem #randi először
2016. jún. 21. 12:17
 1/1 anonim válasza:
Ha elküldenéd neki ugyanazt az üzenetet, amit ide leírtál, akkor szerintem elmenne veled. (Persze, ha tényleg nincs barátja) Meg amúgy is, én az ő helyében mindenképpen felfigyelnék rád. Jól kitaláltad, legyél magabiztos és mosolyogj mindig! Én szurkolok neked, hajrá! :)
2016. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!