Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan imponáljak A lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan imponáljak A lánynak, vagy hívjam el valahova? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 2-3 naponta beszélgetünk FB-n, osztálytársam 7.et végeztük (8 osztályos gimi). Szeretem, úgy igazán, de sokban különbözünk. Ő: vékony bevállalós bulizós,

Én: Duci és szinonímái, meggondolt, visszahúzódó, gokartozok 2 éve, átlagnál jobb vagyok informatikából (nem suliban), van beszélőkém, jó vicceim vannak, és középszinten beszélek angolul (8. Végén közèpfokúznék) 84 subom van Youtube-on és szeretem az autókat minden mennyiségben.

Hogyan kelthetném fel magamra a figyelmét, aztán hívhatnám el valahova?


13/F Tudom, kicsit fiatal vagyok, de ez mièrt lenne baj? (Ez utóbbi a károgóknak)



#randi #szerelem #imponálàs
2016. jún. 23. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Én: Duci és szinonímái"

Sajnálom, de 20 alatti nők nagyon foglalkoznak a külsővel, nem számít nekik a belső, de a te estedben ő egy kis "pisis"(nálam az ilyen 13 éves részeg krvák azok).


Figyu, nem lehetsz hülye, s nagy előny a szememben h tudsz írni. De a tanácsom:

Kezdj el vele beszélgetni, kérdezd meg mit csinál délután, s kérdezd meg "Nincs kedved sétálni?".


Csak annyi még, h nem hiszem szereted, max tetszik/bejön a külseje

2016. jún. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neharagudj de nem sok eselyed van nala
2017. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!