Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok kérdésem, melyik test...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kérdésem, melyik test tipus jön be nektek? www.kephost.com/image/cHIr www.kephost.com/image/cHI4

Figyelt kérdés
Gyúrok és nem tudom mit szeretnek a nők !Állitolag a nagyon kigyurt testet nem szeretitek.
2016. jún. 27. 05:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyik se... xD De ezt jól tudod, a nagyon kigyúrt test más csajnak se nagyon, csak kevésnek. Szerintem ennél a korosztálynál az első lesz sikeresebb, de majd kiderül. Az még számomra is elfogadható (olyan testű pasi se kéne, de legalább nem mondom, hogy undorító) de a második tényleg az a tipikus "izomagy" hatás... :D Viszont biztos olyan is van, akinek az tetszik. Szerintem magad miatt gyúrj, ne a csajok miatt, mindenképp lesz olyan, aki elfogad és vonzónak tart.

17/L

2016. jún. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első nagyoooon tetszik, imádom az izmos fiúkat :)
2016. jún. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább az első, mint a második, sőt még az első is nagyon kigyúrt, de te döntöd el
2016. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább az első, nem azért mert a második ne lenne kapatos , csak én inkább a szálkás fiukat kedvelem :) De sok lány van biztos akinek a második is bejön, de magad miatt csináld és úgy , olyanra amilyenre te szeretnéd.

16l

2016. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első felsőteste nagyon szép, de számomra ijesztő, ha így kidagadnak az erek a karban.

16/l

2016. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 AngiiX3 válasza:
Nekem tetszenek, de én nem azért szeretek egy pasit, mert izmos, hanem mert nekem nagyon szimpatikus és sok a közös vonás köztünk. Szerintem ne a csajokért gyúrd ki magad, hanem azért, mert szeretnél izmosabb lenni és edzettebb. Majd valaki biztosan a BELSŐDÉRT fog szeretni, nem pedig a KÜLSŐDÉRT.
2016. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A belbecs a fontos a normális lányoknál.

Inkább az első, de ne felejtsd a lábnapot!

2016. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!