Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes belevágni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akiben mindent megtaláltam amit keresek egy személyben... szóval vonzódom hozzá, ő is kicsit kezd hozzám.

DE. Nem akarok előre szaladni, csak szeretnék gondolni a későbbiekre is. Szóval nem igazán állok még készen a szexre. Nem vagyok benne biztos, hogy megvárna, bár annyira még nem ismerem, de kétségeim vannak.


Érdemes ilyen kételyekkel beleugrani egy kapcsolatba? Nem akarok nagyon pofára esni... 16/L



2016. júl. 5. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát sokat megtudtunk ebből.
2016. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
várasd meg,ha szeret várni fog
2016. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy osztálytársak vagyunk, és nem merek kockáztatni. Nagyon vonzódom hozzá, de ha nem vár meg én szakítani fogok vele. Csak ez így osztálytársként sza.ügy..
2016. júl. 5. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenesetre ha észleled hogy más lányokkal szórakozik akkor dobd..minél gyorsabban..de persze úgy hogy ne találkozz vele soha,csak mond azt neki személyesen akarsz vele beszélni ami persze nem igaz,és ezen majd agyal,és vége is lesz:D :D mert az ilyenek hűtlenek és csak arra mennek..
2016. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj a sex csókból kezdődik, ugyan ugy voltam mint te hogy nem áltam készen aztán a barátommal csókolóztam abbol lett egy kisebb fellángolás amiből sex lett, 6 hónap kellet hogy el érje aztán 10-ik hónapba ki dobott, jaa és annyi, osztálytársal járni olyan mint ha a testvéreddel járnál, szóval a te döntésed hogy neem e bánnád meg
2016. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Osztálytárssal járni azért nem érdemes, mert sokszor az agyadra tud menni a másik társasága, bármennyire szereted.

Vannak olyan gyerekes fiúk, akik még ebben a korban is kibeszélik szakítás után a lányt, hogy mit nem csinál jól, stb.. Van, aki az együtt járás alatt is.

Tulajdonképpen minden valamiből lesz, ha össze jössz vele, és valamikor annyira egymásra izgulnátok, akkor az első szex a jó előjáték után nem fájdalmas, csak az első percekben.

Közös döntésen alapuljon minden, ez a párkapcsolat lényege. Ha nem vár rád, akkor várjon másra, mi, lányok nem azt érdemeljük, hogy szexeljenek velünk és dobjanak!

L

2016. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!